Oferta

Twoja pralka lub zmywarka przestała działać?

Serwis i Naprawa pralek Lublin

Nasza firma to:

  • sprawdzony zespół,
  • miły kontakt,
  • doskonała komunikacja,
  • realizacja usługi nawet w ten sam dzień.

Wśród innych tego typu firm wyróżnia nas:

  • szerokie grono zadowolonych klientów,
  • atrakcyjne ceny,
  • doświadczenie,
  • duża znajomość sprzętu.

Skuteczny serwis pralek oraz naprawa zmywarek w Lublin i okolice. Zapewniamy dojazd pod wskazany adres. Dążymy do pełnego zadowolenia klienta poprzez przywrócenie do działania urządzenia.

Nasze podejście do klientów i zlecanych nam zadań sprawia, że nasi klienci polecają nas rodzinie i przyjaciołom. Okazywane w ten sposób zaufanie motywuje nasz zespół do utrzymywania ponadprzeciętnej jakości świadczonych usług. W przypadku awarii jesteśmy do dyspozycji. Niezawodna naprawa pralek i zmywarek – to jest możliwe. Nasz technik przyjedzie i wykona naprawę pralki lub zmywarki szybko i w korzystnej cenie.

Serwis AGD Lublin – zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Polecam tą firmę .Fachowiec punktualny , solidny .Zna się na rzeczy Jestem bardzo zadowolony ponieważ ominął mnie wydatek na nową zmywarkę. Jeszcze raz dziękuje !!!!! Pozdrawiam
Marek Romczuk
Naprawa zmywarki przebiegła sprawnie. Elektromechanik zdiagnozował i od razu naprawił za rozsądną cenę gorąco polecam.
Dorota Witkowska

Awarie sprzętów domowych – co robić.

Sprzęty gospodarstwa domowego, takie jak zmywarka, odgrywają coraz większą rolę w naszym życiu, dlatego też dużym utrudnieniem może okazać się ich awaria. W takim przypadku lepiej nie podejmować się samodzielnej naprawy, ale skonstatować się ze specjalistami, takimi jak pracownicy naszej firmy.

Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się w serwisie zmywarek i pralek. Oferujemy naprawę zmywarek z dojazdem do domu klienta. Przychodzimy z pomocą w przypadku wszelkich awarii sprzętów domowych, przede wszystkim takich jak zmywarki i pralki automatyczne. Zapewniamy sprawne wykonanie niezbędnych napraw, w jak najdogodniejszym dla klienta terminie i dokonujemy wyceny usług przed przystąpieniem do pracy.

Dlaczego warto nas wybrać?

Od wielu lat prowadzimy działalność na terenie miasta. Naprawiamy wszelkie typy zmywarek różnych producentów, wolnostojących i do zabudowy, wykonujemy naprawy mechaniczne i elektroniczne. Jeśli twoja zmywarka uległa awarii lub nie działa tak, jak powinna, skontaktuj się z nami.

Problemy z pralkami

Obecnie trudno byłoby sobie wyobrazić normalne funkcjonowanie bez wielu sprzętów gospodarstwa domowego, toteż wiadomo, że niespodziewana awaria pralki może stanowić spore utrudnienie w życiu codziennym. Dlatego też tak ważna jest możliwość szybkiego kontaktu ze specjalistami, którzy rozwiążą nasz problem.

Serwis pralek LUBLIN

Naszą specjalnością jest od dawna naprawa i serwis pralek automatycznych większości producentów, których można spotkać na polskim rynku. Wykonujemy serwis pralek na terenie Lublina i okolic w terminach dogodnych dla klienta. Oferujemy wysoki poziom serwisu i niskie ceny za usługi.

Jakie usługi wykonujemy

Dokonujemy wyceny serwisu przed rozpoczęciem prac, w zależności od ich charakteru i rodzaju niezbędnych części zamiennych. Diagnozujemy problemy z pralkami i wykonujemy wszelkie niezbędne naprawy. W razie potrzeby zajmujemy się także podłączaniem nowych pralek. Działamy szybko i sprawnie.

Telefon:

798-288-700

Addres:

ul. Godebskiego 12
20-045 Lublin